Лекції з сексуальної освіти для дітей, підлітків та молоді проєкту «Надання послуг з невідкладної допомоги та захисту населенню, що постраждало в результаті конфлікту в Україні» від ГО «Дівчата»

ГО «Дівчата» в рамках реалізації проєкту «Надання послуг з невідкладної допомоги та захисту населенню, що постраждало в результаті конфлікту в Україні» за донорської підтримки Благодійної організації «Благодійний Фонд «Хелп Україна» пропонує безоплатні лекції з сексуальної освіти для дітей, підлітків та молоді. Ці теми є актуальними для українського суспільства, оскільки подібна інформація стосується здоров’я та добробуту, є одним із обов’язкових елементів освітніх програм.

Лекції Проєкту рекомендовані Міністерством освіти і науки України, зокрема, навчально-методичному посібнику «Основи репродуктивного та сексуального здоров’я», до якого вони входять, надано гриф «Схвалено для використання в освітньому процесі», який зареєстровано в Каталозі надання грифів навчальній літературі та навчальним програмам за № 7.0003-2022.

Лист підтримки МОН України від 5.03.2024 №21/08-370