Навчальний тренінг “Програма розвитку шкільних служб порозуміння”

20181025_14533425 жовтня 2018 року за ініціативи та сприяння науково-методичного центру практичної психології і соціальної роботи Інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка у Центрі сім’ї Дарницького району успішно стартував навчальний тренінг з відновних практик “Програма розвитку шкільних служб порозуміння”. Колектив центру гостинно зустрів майбутніх медіаторів – соціальних педагогів та практичних психологів закладів освіти міста Києва.
Тренер з медіації із багатим досвідом роботи, практичний психолог школи №305 Дарницького району Києва Ганна Ульянівна Калініченко надзвичайно змістовно й цікаво висвітлила головні засади відновних практик, а також вміло й ґрунтовно надала розуміння основ, принципів, переваг та, безпосередньо, процедури медіації.
Учасники тренінгу наполегливо й активно опрацьовували матеріал, вдосконалюючи практичні вміння й навички. Запалені вогником миру, майбутні медіатори переосмислювали своє особисте бачення вирішення конфліктних ситуацій та відновлення загальнолюдських цінностей.

One comment

1. соц.пед. :

дякую організаторам,було дуже цікаво . з нетерпінням чекаємо на продовження