БРОШУРА «ДІТИ ПОЗА УВАГОЮ В РЕЗУЛЬТАТІ ТРУДОВОЇ МІГРАЦІЇ. КОРИСНІ ПОРАДИ ТА РЕКОМЕНДАЦІЇ ДЛЯ ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ»

Ця брошура розроблена для того, аби надати рекомендації дітям та молоді, батьки яких виїхали за кордон. У матеріалі викладена інформація, яка розкриє поняття «трудова міграція» та труднощі, з якими можуть стикнутися діти та молодь під час від’їзду їхніх батьків за кордон, надані рекомендації, як зберегти відносини з батьками, до кого можна звернутися за підтримкою та допомогою.

Брошуру створено фондом “Terre des hommes” (Tdh) в рамках проєкту «CASTLE – Діти поза увагою: підтримка молдовських та українських транснаціональних сімей, залучених до зовнішньої трудової міграції в країнах ЄС».

Брошура “Діти поза увагою в результаті трудової міграції. Корисні поради та рекомендації для  дітей та молоді”