Оповідання для дітей про біженців війни “Частинка дому”

Оповідання про біженців війни “Частинка дому” написані ізраїльською дитячою письменницею Гадасою Філд  для українських дітей.

Окрім художнього тексту, видання містить інструкції з користування книгою, підготовлені експерткою Ізраїльської коаліції травми Веред Аміці, рекомендації батькам щодо того, як краще подати дітям основні ідеї, викладені в розповіді.

Кризові психотерапевти з ITC Trauma_UA додали ілюстрації, зробили переклад книжки українською.

Проєкт реалізовано у співпраці з Ізраїльською коаліцією травми в рамках партнерства першої леді України Олени Зеленської та  першої леді Ізраїлю Міхаль Герцог. Він має на меті допомогти українським батькам у природному відновленні їх дітей після психологічного травмування війною та адаптації  до нових умов життя, щоденному та складному процесі подолання кризи.

Видання друкується у електронній версії.

Оповідання для дітей про біженців війни “Частинка дому”