ПУТІВНИК З НАЙКРАЩИХ ПРАКТИК ЧУТЛИВОСТІ ДО БАГАТОМАНІТТЯ В «МИРНІЙ ШКОЛІ»

Цей путівник об’єднав матеріали з чутливості до багатоманіття, які стали частиною роботи проєкту “Мирна школа” в десяти пілотних ЗЗСО п’яти регіонів України. Проєкт мав статус експерименту всеукраїнського рівня за темою «Формування гуманістичних відносин між учасниками освітнього процесу шляхом упровадження моделі «Мирна школа» на 2019-2022 роки (наказ Міністерства освіти і науки України від 01.11.2019 № 1368). Його підтримано Посольством США в Україні та урядом Німеччини, через спільний внесок Програмного офісу Форуму громадської служби миру в Україні (forumZFD), Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH та реалізується ГО “Інститут миру і порозуміння” (ІМіП) у співпраці з ДНУ “Інститут модернізації змісту освіти” МОН та Українським НМЦ практичної психології і соціальної роботи НАПН України.