Анімація “Емоційний інтелект. Як приборкати свій страх?”

Емоційний інтелект – це один з найважливіших факторів гармонійного розвитку дитини. Спочатку дитина пізнає себе відносно світу, а потім вже світ відносно себе. Ключовими поняттями такого розвитку є сенсорні відчуття, почуття власного тіла як опори та емоційна регуляція.

Страх є базовою емоцією дитини, яка фізіологічно з’являється ще в період внутрішньоутробного розвитку. Інстинктивно страх захищає нас від небезпеки. Завдяки цій захисній функції ми реагуємо на погрозу, це дає здатність діяти та піклуватися про свою безпеку. Але коли реально нашому життю нічого не загрожує, то страх стає перешкодою. Він  заважає розвиватися, рухатися, діяти та, в тривалій перспективі, погіршує здоров’я і розумові здібності.

Анімація “Емоційний інтелект. Як приборкати свій страх?” вчить дітей технікам і вправам відреагування страху та емоційної стабілізації.

Відеоробота підготовлена в рамках проєкту «Графічний батальйон для дітей», що реалізується ГО «ІМАГО» за фінансової підтримки European Cultural Foundation.

Переглянути відео “Емоційний інтелект. Як приборкати свій страх?”

Залишити відповідь