Організація діяльності закладів освіти в умовах воєнного стану. Порадник ІІІ

У посібнику представлено досвід організації та впровадження дистанційного навчання в умовах воєнного стану закладів загальної середньої освіти, закладів дошкільної та позашкільної освіти м. Києва. Висвітлено досвід організації психологічної підтримки учасників освітнього процесу, подано методичні рекомендації для психологічної служби системи освіти, надано поради учням, вчителям, батькам. Представлено досвід організації роботи асистентів вчителів та організації інклюзивного навчання.

Для вчителів, керівників закладів освіти, учнів, батьків, методистів та обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти.

Організація діяльності закладів освіти в умовах воєнного стану. Порадник ІІІ. З досвіду роботи освітян міста Києва : навч.-метод. посіб. / Упоряд.: Фіданян О.Г., Войцехівський М.Ф., Івашньова С.В. — К. : Київ. ун-т ім. Б. Грінченка, 2022. — 600 с.