Терапевтична книга розроблена для допомоги дітям при переселенні та адаптації до нового місця.

Книга складається з двох частин. Перша частина – про вигаданого хлопчика Сашка і його досвід виїзду з дому, подорожі і звикання до нового місця. Друга частина – це набір питань та ігор, за допомогою яких дитина зможе, так само, як і Сашко, поділитися своєю історією. Заповнювати робочий зошит в друкованому вигляді веселіше, але також можна це робити і з екрану. Все, що потрібно – папір і ручка.

Книга допомагатиме дитині підібрати слова, щоб описати свої переживання і почуття, знайти сили і ресурси, щоб знову жити звичним мирним життям, віднайти спокій, стабільність і радість.

Марія Іонідес. Терапевтична книга і робочий зошит для дітей 7-11 років “Привіт! Давай дружити?”