Методика «Діти та війна: навчання технік зцілення»

Методика «Діти та війна: навчання технік зцілення» розроблена на основі доказового когнітивно-поведінкового підходу терапії посттравматичних розладів у дітей, вона була реалізована у ряді країн, що були охоплені війною, і клінічні дослідження, проведені щодо її застосування, показали її ефективність. Ця методика є швидка у застосуванні, вона залучає як дітей (віком від 8 років), так і батьків, допомагаючи останнім стати надійним джерелом підтримки для дітей у подоланні стресу.

Чим швидше допомогти дитині упоратися зі стресами війни, тим краще вона почуватиметься і  тим меншим буде ризик виникнення у неї психологічних проблем у майбутньому. Якщо у війну втягнуто все населення країни – важливо  якнашвидше надати допомогу великій кількості дітей. Цей посібник і робочий зошит до нього розроблені спеціально для виконання цього завдання.

“Діти та війна: навчання технік зцілення” – посібник

“Діти та війна: навчання технік зцілення” – робочий зошит