Онлайн – форум «Методи творчого самовираження особистості як засіб психологічної допомоги»

painted-children-s-hands-different-colors-smilies-33522889

Психологічна служба системи освіти міста Києва до Всеукраїнського дня психолога проводить онлайн – марафон психологічної просвіти та обміну досвідом.

23 квітня 2020 року об 11.00 розпочнеться онлайн – форум «Методи творчого самовираження особистості як засіб психологічної допомоги». Формат: конференція Zoom.

Заходи форуму:

• Лекція «Методологія: творче самовираження і саморегуляція як метод психологічної корекції»  (Вікторія Назаревич – кандидат психологічних наук, доцент кафедри вікової та педагогічної психології РДГУ, тренер освітніх програм, психолог вищої кваліфікаційної категорії, член правління “Західноукраїнської асоціації АРТ-психологів та АРТ-терапевтів”, керівник Рівненського відокремленого осередку ВГО “АРТ-терапевтична асоціація”)
  • Воркшоп «Подолання внутрішнього конфлікту за допомогою воскового планшета» (Єлизавета Матухно – бакалавр психології, магістр мистецтвознавства, АРТ-терапевт, тренер “Західноукраїнської асоціації АРТ-психологів та АРТ-терапевтів”, член Української АРТ-терапевтичної асоціації, модератор навчальних онлайн-програм в «Назаревич – АРТ»)
  • Майстер-клас «Формування конструктивних форм поведінки з використанням казки у техніці «Помагайко» (Анастасія Панасюк – практичний психолог, консультант з інклюзивного супроводу дітей методами АРТ-терапії, освітній тренер, член Української АРТ-терапевтичної асоціації, модератор дитячого напрямку в «Назаревич – АРТ» )
  • Майстер-клас «Формування цілей за допомогою МАК «Кишені» (Віктор Панасюк – психолог, коуч, тренер соціально-психологічних програм, директор напрямку «АРТ-коучинг і розвиток креативності» в «Назаревич-АРТ», член Української АРТ-терапевтичної асоціації)

Матеріали для роботи: папір для малювання, пастель, воскові олівці.

Приєднуйтесь!

Підключитися до конференції Zoom:

Пароль: 962123