Семінар «Психолого – педагогічні засади проектного управління особистісним розвитком учнів закладів загальної середньої освіти»

28 листопада 2019 року на базі ДЗВО «Унів6BE6D2A2-5233-4531-8397-51C94FB0A98Cерситет менеджменту освіти» НАПН України відбувся семінар «Психолого – педагогічні засади проектного управління особистісним розвитком учнів закладів загальної середньої освіти». Учасниками семінару стали  практичні психологи   та соціальні педагоги закладів освіти міста Києва.

Лектор заходу – доцент кафедри психології управління Центрального інституту післядипломної педагогічної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти»,  провідний науковий співробітник Інституту обдарованої дитини НАПН України, кандидат педагогічних наук Киричук Валерій Олександрович.

Предметом розгляду семінару став діагностично-проектуючий комплекс «Універсал 3 online». Це комп’ютерний комплекс (програма), розроблений на основі сучасних освітніх психолого-педагогічних технологій, що створені на засадах проектування особистісного розвитку учнів загальноосвітніх навчальних закладів.

Діагностично-проектуючий комплекс “Універсал 3 online” 96AC15A1-477C-4876-A39C-B6873F4D8484є інноваційною розробкою в галузі освіти. З комплексом працюють найкращі педагогічні колективи України. Як свідчать результати багаторічної праці, в цих закладах досягають високих результатів у розвитку особистості учнів  саме завдяки використанню програми “Універсал”, адже особливістю програми є цілеспрямований особистісно орієнтований підхід в загальній системі психолого-педагогічних впливів на особистість здобувача освіти.