ІІІ (міський ) етап учнівської олімпіади з педагогіки та психології

9 квітня 2019 року в Інституті післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка відбувся ІІІ (міський) етап учнівської олімпіади з педагогіки та психології. В інтелектуальних змаганнях взяли участь 11 учнів десятих класів та 60 учнів одинадцятих класів закладів загальної середньої освіти міста Києва.

З побажанням успіхів і перемог до учасників звернулися Сабол Д.М., голова журі, старший викладач кафедри методики та психології дошкільної і початкової освіти Інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка, кандидат психологічних наук, та завідувач науково-методичного центру практичної психології і соціальної роботи ІППО Університету Грінченка Хмелєва – Токарєва О. В.

Учні виконували тестові завдання педагогічного та психологічного спрямування, вирішували проблемну соціально – психологічну ситуацію.  Змагання були напружені, але пройшли у позитивній атмосфері підтримки й розуміння.

Результати ІІІ етапу учнівської олімпіади з педагогіки та психології у м. Києві

Тест психолого- педагогічного спрямування

Відповіді до тесту