Учнівська олімпіада з педагогіки та психології

9 квітня 2019 року відбудеться ІІІ (міський) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з педагогіки та психології.

Учнівська олімпіада з педагогіки та психології проводиться з метою виявлення талановитої молоді, майбутнє яких пов’язане з педагогічною діяльністю, що здатні до самоактуалізації, самовдосконалення та творчості; сприяння усвідомленого ставлення учнів до професій педагогічного спрямування; популяризації серед учнів і громадськості професії педагога  та піднесення її престижності.

ІІІ етап олімпіади з педагогіки та психології   проводиться в один тур.

Форми завдань учнівської олімпіади з педагогіки та психології:

• Тест психолого-педагогічного спрямування, що включає:
  • – 25 тестових завдань із психології;
  • – 25 тестових завдань із педагогіки.

Тривалість тестування – 30 хв.

• Завдання з відкритою відповіддю, що передбачає розв’язання заданої соціально-психологічної ситуації.

Тривалість виконання  – 20 хв.

Тест психолого-педагогічного спрямування, що включає:

• 25 тестових завдань із психології – max. 25 балів
  • 25 тестових завдань із педагогіки – max. 25 балів

Завдання з відкритою відповіддю, що передбачає розв’язання заданої соціально-психологічної ситуації:

1.Визначення змісту проблемної ситуації – max. 10 балів

2.Визначення учасників конфлікту – max. 10 балів

3.Оцінка поведінкової реакції дорослого в конфлікті – max. 10 балів

4.Особисте бачення та ефективність запропонованих шляхів виходу з конфлікту – max. 20 балів