Школа молодого соціального педагога

20181220_12410420 грудня 2018 року соціальний педагог НМЦ практичної психології і соціальної роботи ІППО Київського університету імені Бориса Грінченка Ірина Валентинівна Падалко провела чергове заняття школи молодого соціального педагога. Тема засідання – «Організація роботи соціального педагога навчального закладу з дітьми пільгових категорій та їх родинами». Обговорювалися питання ведення документації та систематичного поновлення даних соціальних паспортів. Також були окреслені особливості спілкування соціального педагога з учнями, вчителями, батьками, виокремлені його функції та якості, як соціального працівника.  Завідувач НМЦ практичної психології і соціальної роботи ІППО Університету Грінченка  – Ольга Хмелєва-Токарєва запитала аудиторію про основні складнощі в роботі й запропонувала обмін ідеями щодо вдосконалення форм документації.