Школа молодого соціального педагога

8 листопада 20181108_1421132018 року соціальний педагог НМЦ практичної психології і соціальної роботи ІППО Київського університету імені Бориса Грінченка Ірина Валентинівна Падалко провела вступне заняття школи молодого соціального педагога. Зустріч відбулася у колоритній залі шкільного музею Олександра Кошиця (ЗЗСО №296). Метою зібрання було знайомство з новими фахівцями, обговорення основних робочих моментів, проблемних питань. Ірина Валентинівна Падалко поділилася власним досвідом роботи, зорієнтувала соціальних педагогів у їх професійних пошуках та надала ряд рекомендацій, зокрема, про необхідні літературні джерела. Було окреслено план подальшої роботи, тематику наступного засідання згідно з пізнавальними потребами молодих спеціалістів.