Конференція “Впровадження системи заходів щодо збереження ментального здоров’я учасників освітнього процесу закладів освіти м. Києва. Завдання психологічної служби на виклики воєнного часу”

Шановні колеги!

5 вересня 2024 року відбудеться конференція “Впровадження системи заходів щодо збереження ментального здоров’я учасників освітнього процесу закладів освіти м. Києва. Завдання психологічної служби на виклики воєнного часу” для працівників психологічної служби у системі освіти міста Києва.

Організатор – науково-методичний центр практичної психології і соціальної роботи Інституту післядипломної освіти Київського столичного університету імені Бориса Грінченка.

Захід відбудеться у Київському столичному університеті імені Бориса Грінченка. Адреса: вулиця Левка Лук’яненка, 13-Б, авдиторія № 114.

Початок – 11:00.

Зареєстуватися