Організація освітньої діяльності в закладах освіти Києва в умовах воєнного стану. Методичні рекомендації : навч.-метод. посіб. / Упоряд.: Фіданян О., Войцехівський М., Дідур О. ; за заг. ред. О. Фіданян, М. Войцехівського. — Київ : Київ. столич. ун-т ім. Б. Грінченка, 2024. — 428 с.

У методичному пораднику зібрано рекомендації зі збереження і зміцнення ментального здоров’я. Узагальнено практики керівників закладів освіти із реалізації реформи «Нова українська школа», організації освітнього процесу в умовах воєнного стану. Окреслено особливості організації освітньої діяльності в умовах воєнного стану. Запропоновано методичні рекомендації щодо викладання навчальних предметів у 2024/2025 навчальному році. Визначено перспективи позакласної та позашкільної освіти в умовах воєнного стану.

Для вчителів, керівників закладів освіти, працівників психологічної служби, учнів, батьків, методистів методичних кабінетів та обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти.