Четвертий семінар–практикум «Розвиток творчої уяви дітей старшого дошкільного віку»

na_seminari15 травня 2018 року в ДНЗ № 208 відбувся четвертий, заключний семінар – практикум для практичних психологів закладів дошкільної освіти м.Києва «Розвиток творчої уяви дітей старшого дошкільного віку» під керівництвом автора програми «Розвиток творчої уяви дітей старшого дошкільного віку» кандидата психологічних наук, старшого наукового співробітника Лабораторії психології дошкільника Інституту психології імені Г.С. Костюка НАПН України Карабаєвої Ірини Іванівни. На семінарі були підведені підсумки роботи творчої групи та озвучені результати дослідження розвитку творчої уяви дітей старшого дошкільного віку ЗДО м. Києва. Учасники заходу проаналізували результати моніторингу, обмінялися думками і враженнями щодо участі у циклі семінарів – практикумів, обговорили проблемні теми для наступних навчальних заходів. Всі учасники отримали сертифікати про участь у авторському семінарі – практикумі.