Київський педагогічний форум «Розуміння, розвиток, творчість»

22 травня 2017 року на базі Інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка відбувся Київський педагогічний форум «Розуміння, розвиток, творчість», деталізований засіданнями семи студій і педагогічного віче.

ПраИзображение 225ктичний психолог, Хоменко О.А., провела майстер-клас на тему: “Особистісно-професійне зростання педагогів”, який був спрямований на актуалізація професійного потенціалу педагогів та пошук внутрішніх ресурсів професійного зростання.

IMG_20170522_103053[1]Майстер-клас практичного психолога, Олексенко С.В., “Психологічний комфорт педагога у навчальному закладі” був орієнтований на формування досвіду створення, збереження та відновлення психологічного комфорту (власного та у педагогічному колективі). У роботі були використані арт-терапевтичні методи, групові та індивідуальні форми роботи.