Школа молодого фахівця

У грудні 2016 року в Інституті післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка активно працювала група молодого психолога ДНЗ.

img_6744

9 грудня 2016 року відбулося засідання групи на тему: “Організаційно-методична робота психолога ДНЗ”. На зустрічі виступила головний редактор журналу “Практичний психолог: Дитячий садок” та “Практичний психолог: Школа” ТОВ “МЦФЄР України” Тетяна Леонідівна Гурковська, яка ознайомила слухачів з можливостями електронного планування та ведення документації практичного психолога навчального закладу.

22 грудня 2016 року відбулось засідання групи молодого фахівця на тему: “Взаємодія в педагогічному колективі. Розвиток комунікативних умінь молодих психологів ДНЗ”. Практичний психолог НМЦ практичної психології і соціальної роботи – Олексенко С.В., проводила зустріч в тренінговій формі, що дало можливість молодим спеціалістам відпрацювати власні комунікативні уміння, а також отримати знання щодо формування ефективної комунікації в колективі ДНЗ”.

2 коментарі

1. Катерина :

Доброго дня. Підкажіть, будь ласка, чи відомий розклад роботи Школи у січні?

2. Тетяна Лигомина :

Доброго дня! Засідання школи молодого фахівця відбудеться 26 січня 0 14:00 за адресою: пр-т. Тичини, 17 Інститут післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка.
    Телефон для довідок: 553-74-14.