Досвід надання допомоги дітям і сім’ям – жертвам військового конфлікту: практичний посібник

Зміст посібника містить матеріали для роботи практичного психолога, соціального педагога з учасниками освітнього процесу в умовах проведення військових дій. Проаналізовано теоретичні аспекти психологічної травми, її ознак, чинників, котрі посилюють негативний вплив травмуючих факторів. Практичність посібника полягає у включені до змісту тренінгових занять, окремих вправ, технологій, які можуть бути застосовані у практичній діяльності вказаних спеціалістів.
Практичний посібник рекомендовано практичним психологам, соціальним педагогам, студентам відповідних кваліфікацій.

Досвід надання допомоги дітям і сім’ям – жертвам військового конфлікту: практ. посіб. / І. О. Корнієнко, І. М. Лісовецька, Ю. А. Луценко, Д. Д. Романовська. – Київ: УНМЦ практичної психології і соціальної роботи, 2017. – 152 c.