Психологічна служба міста Києва – освітянам

Нині перед освітянами постає багато завдань, пов’язаних із знаннями у царині психології. Сьогодні всі учасники освітнього процесу більш, ніж будь-коли раніше, потребують психологічної підтримки і допомоги. Свідома цього психологічна служба у системі освіти міста Києва підготувала відеоматеріали на допомогу освітянам. Серед них: відео, присвячені зняттю нервового напруження, відновленню внутрішньої рівноваги, подоланню тривоги і страхів, тренуванню мозку, різним видам ігрової діяльності тощо. Матеріали можуть використовуватись як самими педагогами, так і рекомендуватись для використання батьками і дітьми.

Відеоматеріали, підготовлені працівниками психологічної служби у системі освіти міста Києва:

Назва

Казка «Ковдра від Янголятка»

(подолання тривоги та страху)

Доманська Оксана Олександрівна ПЕРЕГЛЯНУТИ ВІДЕО
Релаксаційна хвилинка «Метелик»

(зняття нервового напруження, відновлення внутрішньої рівноваги)

Романенко Олена Іванівна ПЕРЕГЛЯНУТИ ВІДЕО

Іграшка-антистрес своїми руками

(подолання стресу, саморегуляція)

Алєксєєнко Марина Віталіївна ПЕРЕГЛЯНУТИ ВІДЕО
Малюнок сіллю та фарбами