Вебінар “Застосування Арт-терапевтичного підходу для психолого-педагогічного розвантаження педагогів в системі післядипломної освіти” проєкту “АРТ-терапія для подолання кризових станів”

4 листопада 2021 року  відбувся вебінар “Застосування Арт- терапевтичного підходу для психолого-педагогічного розвантаження педагогів в системі післядипломної освіти” проєкту “АРТ-терапія для подолання кризових станів” організований науково-методичним центром практичної психології і соціальної роботи Інституту післядипломної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка.

Спікери: Хмелєва-Токарєва Ольга Василівна, завідувач НМЦ практичної психології і соціальної роботи Інституту післядипломної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка та Мерзлякова Олена Леонідівна, доцент кафедри освітнього лідерства Інституту післядипломної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка, кандидат психологічних наук

Відеоматеріали вебінару:

1. Арт-терапія для подолання кризових станів. Загальні налаштування

2. Арт-терапевтична вправа “Подарунок Дракона”

3. П’ять малюнків. Метафоричний автопортрет