Реєстрація на вебінар

23 березня 2021 року об 11.00 відбудеться вебінар “#НАдтоСИЛЬНО”

Ми, дорослі, час від часу намагаємося покращити життя дітей, але інколи забуваємо про їх можливості, темперамент, склад характеру, прагнення та бажання; забезпечуючи матеріальну сторону життя, ми часто нехтуємо інтересами дітей, які тільки пізнають світ і прагнуть розкрити свої “грані”: надто сильно любимо, надто сильно оберігаємо, надто сильно обіймаємо, надто сильно захищаємо, надто сильно контролюємо… НАдтоСИЛЬНО.

Але є  межі, за які не можна заходити. Насильницькі дії, навіть із найкращих спонукань, руйнують довірливі стосунки з дітьми, створюють прірву відчуження між поколіннями.

Психологічна служба у системі освіти м. Києва запрошує на вебінар #НАдтоСИЛЬНО. Спробуймо подивитися на життя через призму ненасильства!

Вебінар буде корисним для практичних психологів, соціальних педагогів, вихователів, вчителів,  батьків.

Реєстрація за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1tpZjhzCWBZCBDV9T1GOuL8LqJ7YS7xTDTFoS6WLp6H4/edit?usp=drivesdk

Чекаємо на Вас.