Онлайн-конференція для працівників психологічної служби у системі освіти міста Києва

117 вересня 2020 року відбулася онлайн-конференція для працівників психологічної служби у системі освіти міста Києва. Захід організовано науково-методичним центром практичної психології і соціальної роботи Інституту післядипломної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка.

Учасниками конференції стали понад 200 працівників психологічної служби, серед них: завідувачі районних центрів практичної психології, методисти районних науково-методичних центрів, що відповідають за організацію діяльності психологічної служби, практичні психологи та соціальні педагоги ДНЗ, ЗНЗ, ПТНЗ та ПНЗ міста.

Конференція мала на меті допомогти працівникам психологічної служби у системі освіти подолати професійні виклики часу, сприяти підвищенню їх фахового рівня.

20200917_111858Вітала учасників конференції  Хмелєва – Токарєва Ольга Василівна, завідувачка науково–методичного центру практичної психології і соціальної роботи Інституту післядипломної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка. У своїй доповіді Ольга Василівна проаналізувала роботу психологічної служби у системі освіти м. Києва у 2019-2020 н.р.; окреслила перспективи розвитку служби у 2020-2021 н.р.; зробила важливі наголоси на пріоритетних напрямках і завданнях роботи; розповіла про нову нормативно – правову документацію, про важливі професійні події прийдешнього навчального року, про заходи, заплановані НМЦ практичної психології і соціальної роботи для підвищення кваліфікації фахівців психологічної служби системи освіти міста Києва.

Хмелєва – Токарєва О.В. Аналіз роботи  психологічної служби системи освіти м. Києва за 2019-2020 н.р. та перспективи розвитку на 2020-2021 н.р.: презентація

20200917_115201У продовження конференції, досвідом організації системної онлайн-роботи з батьками поділилася практичний психолог СШ №80 м. Києва Самишкіна Олеся Володимирівна.

Самишкіна О.В. Система онлайн  роботи з батьками: презентація

20200917_122841

Про можливості використання кольоротерапії у системі психоемоційної саморегуляції нагадала фахівцям психологічної служби Вікторія В’ячеславівна Назаревич – кандидат психологічних наук, доцент кафедри вікової та педагогічної психології РДГУ, тренер освітніх програм, психолог вищої кваліфікаційної категорії, член правління “Західноукраїнської асоціації АРТ-психологів та АРТ-терапевтів”, керівник Рівненського відокремленого осередку ВГО “АРТ-терапевтична асоціація”

Назаревич В.В. Кольоротерапія в системі психоемоційної саморегуляції: презентація

Власним досв20200917_131619ідом організації консультативної роботи практичного психолога закладу освіти в умовах дистанційного навчання поділилася Година Наталія Володимирівна – практичний психолог гімназії № 117 імені Лесі Українки.

Година Н.В. Організація консультативної роботи психолога в умовах дистанційного навчання: презентація

Ще один спікер конференції – Асанова Софія Євгенівна, соціальний педагог Києво–Печерського ліцею №171 «Лідер», розповіла колегам про можливості використання інформаційно-комунікаційних технологій у професійній діяльності соціальних педагогів та практичних психологів закладів освіти та анонсувала власний майстер – клас «Створення онлайн тестів із автоматизованою обробкою результатів». Заявки на майстер-клас бажаючі могли робити прямо в онлайн–чаті.20200917_134245

Бонусом для учасників став запис конференції надісланий їм електронною поштою.

Дано старт новому навчальному року. Дякуємо спікерам та слухачам онлайн-конференції за активну участь, бажаємо всім здоров’я та плідної праці!