Психологічна майстерня до Міжнародного дня захисту дітей

Шановні колеги!

3 червня 2021 року з 10.00 до 15.00 запрошуємо Вас приєднатись до роботи Психологічної майстерні.

ПРОГРАМА ЗАХОДУ

10.00  – МК “Психологічний малюнок у корекції: норми та правила використання методу” (Назаревич В. В., кандидат психологічних наук, доцент кафедри вікової та педагогічної психології РДГУ, тренер освітніх програм, психолог вищої кваліфікаційної категорії, член правління “Західноукраїнської асоціації АРТ-психологів та АРТ-терапевтів”, керівник Рівненського відокремленого осередку ВГО “АРТ-терапевтична асоціація”)

11.00 – МК “Як не втратити час” (Хмелєва-Токарєва О.В., завідувачка науково–методичного центру практичної психології і соціальної роботи Інституту післядипломної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка)

12.00 – МК з емоційного вигорання “За крок до burn-out” (психологічна служба СШ № 16 Оболонського району м. Києва)

13.00 – “Знайомство з методом EMDR. Можливості використання методу у консультуванні” (Мерзлякова О.Л., доцент кафедри освітнього лідерства Інституту післядипломної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка, кандидат психологічних наук)

14.00питання – відповіді (все про роботу практичного психолога і соціального педагога)

Зустріч відбудеться у Google Meet.

Реєстрація:

Реєстрація обов’язкова!