Вебінар «Протидія та реагування на випадки насильства над дітьми в умовах дистанційного навчання в період COVID-19»

unnamed (8)18 травня 2020 року відбувся вебінар для учнів та учениць ЗЗСО міста Києва «Протидія та реагування на випадки насильства над дітьми в умовах дистанційного навчання в період COVID-19» у межах проєкту «Вирішення конфліктів в кібепросторі в період поширення коронавірусної інфекції  COVID-19 та заходів  уряду  по подоланню COVID-19 в Україні», який здійснюється ГО «Ла Страда – Україна» та Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ).

Захід провела завідувачка науково-методичного центру практичної психології і соціальної роботи, старший викладач кафедри освітнього лідерства Інституту післядипломної освіти (ІППО) Київського університету імені Бориса Грінченка.

Участь у вебінарі взяли 22 учнів 7-х, 8-х, 9-х класів закладів освіти міста Києва.

Під час вебінару було розглянуто багато важливих питань сьогодення. Серед них:

• Що діти та молодь мають знати про COVID-19?
  • Як підлітки можуть захистити свій психічний стан під час коронавірусу (COVID-19)?
  • Що таке стрес?
  • Як на стрес реагує наше тіло?
  • Як допомогти собі у стресовій ситуації?
  • Як і кому діти та молодь можуть допомогти в умовах карантину?

Головна ж увага була приділена питанням домашизображение_viber_2020-05-18_13-41-08 (2)нього насильства над дітьми:

• Як вберегтися?
  • Куди і до кого звертатись?

Діти активно і зацікавлено включилися в обговорення теми. Взаємодія учнів і тренера була щирою, демократичною  і ефективною. У підсумку було вибудовано чіткий, покроковий алгоритм дій дитини у разі домашнього насильства під час карантину.

Матеріали вебінару:

Що діти та молодь мають знати про COVID-19?

Як і кому діти та молодь можуть допомогти в умовах карантину?