Школа молодого соціального педагога

12 грудня 2019 року соц20191212_121758іальний педагог науково-методичного центру практичної психології і соціальної роботи ІППО Київського університету імені Бориса Грінченка Ірина Валентинівна Падалко провела вступне засідання школи молодого соціального педагога. Зустріч відбулася у залі шкільного музею Олександра Кошиця ЗЗСО №296 Дарницького району міста Києва. Метою зібрання було знайомство з молодими фахівцями, обговорення основних робочих моментів, проблемних питань. Ірина Валентинівна поділилася власним досвідом роботи, зорієнтувала соціальних педагогів у їх професійних пошуках та надала ряд рекомендацій, зокрема, про необхідні літературні джерела. Обговорювалися, також, напрямки співпраці з відповідними державними структурами. Крім того, нові спеціалісти стали учасниками цікавих практичних вправ та руханок, спрямованих на розвиток комунікативних навичок, згуртування колективу й забезпечення комфортної атмосфери в закладах освіти. Було окреслено план подальшої роботи школи молодого соціального педагога, тематику наступного засідання згідно з потребами у методичному супроводі молодих спеціалістів.