Навчальний семінар з відновних практик «Програма розвитку шкільних служб порозуміння»

1420191114_102116 жовтня 2019 року за ініціативи та сприяння науково-методичного центру практичної психології і соціальної роботи Інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка у Центрі сім’ї Дарницького району успішно пройшов навчальний семінар з відновних практик «Програма розвитку шкільних служб порозуміння». Колектив центру гостинно зустрів майбутніх медіаторів – соціальних педагогів та практичних психологів закладів освіти міста Києва.

Ганна Приходько, практичний психолог Центру сім’ї Дарницького району та тренер з медіації із багатим досвідом роботи надзвичайно змістовно й цікаво висвітлила головні засади відновних практик, надала розуміння основ, принципів, переваг та самої процедури медіації.

Власним досвідом застосування відновних практик поділилась соціальній педагог науково-методичного центру практичної психології і соціальної роботи Інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка Вікторія Олександрівна Торліна.

Учасники тренінгу наполегливо й активно опрацьовували матеріал, вдосконалюючи практичні вміння й навички.