Відкриті заходи претендентів на присвоєння педагогічного звання “практичний психолог – методист” у 2019-2020 навчальному році

17 жовтня  201920191017_104026 року у СНВК «Лісові дзвіночки» Деснянського району міста Києва відбувся тренінг «Батьки і діти: шляхи взаємодії». Ведуча тренінгу – претендент на присвоєння звання «практичний психолог-методист» Олена Ладан. Захід об’єднав соціальних педагогів та практичних психологів закладів освіти. Тренінг відвідали представники науково-методичного центру практичної психології і соціальної роботи Інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка – соціальний педагог Ірина Падалко та практичний психолог Світлана Погранічна. Олена Ладан продемонструвала власні здобутки у сфері просвітництва, профілактики, діагностики й консультування батьків і дітей. Психолог не тільки поділилася цікавими авторськими методиками, а й запропонувала відчути тонкощі їх застосування, пере20191017_110353творивши слухачів на активних учасників різноманітних творчих завдань. Також спікер надала теоретичну базу, зокрема «Каталог негативних ефектів батьківських реакцій». Завершальною цікавинкою від Олени Ладан стала особлива інтерпретація техніки «Подарунок». У підсумку, кожен із учасників зустрічі отримав не тільки корисну професійну інформацію, але й приємні емоції.