Школа молодого соціального педагога

Засідання ШМСП14 березня 2019 року соціальний педагог НМЦ практичної психології і соціальної роботи ІППО Київського університету імені Бориса Грінченка Ірина Валентинівна Падалко провела чергове заняття школи молодого соціального педагога. Затишний музей Олександра Кошиця (ЗЗСО №296) знову привітно зустрів натхненних фахівців освітніх закладів міста Києва.

Тема засідання – «Співпраця із державними службами». Передусім, були висвітлені функції та можливості державних служб, детально розглянуто специфіку співпраці з ними соціальних педагогів закладів освіти.

Ірина Валентинівна надала інформацію про додаткові напрямки роботи соціального педагога, зокрема, з формування вмінь і навичок протидії та попередження булінгу. Особлива увага була звернена на  Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу». З метою створення безпечного освітнього середовища в закладі освіті, був запропонований комплексний підхід у сфері запобігання та протидії проявам булінгу. Молоді фахівці мали можливість ознайомитися з відповідною документацією, засобами моніторингу рівня безпечності й комфортності закладу освіти, цікавими ігровими методиками для згуртування колективу та покращення емоційної атмосфери в ньому, методиками формування навичок толерантної та ненасильницької поведінки, налагодження  комунікативної взаємодії всіх учасників освітнього процесу.