Міжнародна науково-практична конференція

«Цькування у шкільних колективах (булінг): політики і практики запобігання та подолання»

26 жовтня 2018 р.

Київський університет імені Бориса Грінченка,

м. Київ, вул. Тимошенка, 13-б, аудиторія 227

Організатори:

• Міністерство освіти і науки України
  • Посольство Литовської Республіки в Україні
  • Проект «Офіс освітніх реформ в Україні»
  • Київський університет імені Бориса Грінченка

Актуальність:

За результатами дослідження ЮНІСЕФ в Україні, у 2017 році 67% дітей у віці від 11 до 17 років стикалися з випадками цькування у школі. Психологічне і фізичне залякування, свідоме переслідування, жорстоке ставлення одних дітей до інших є поширеним явищем у світі, для подолання якого кожна країна обирає свій власний шлях. Прийшов час відверто обговорювати цькування у шкільних колективах України та шукати шляхи його профілактики і подолання, спираючись на кращий світовий досвід.

Цілі конференції:

• Представити політики і підходи до запобігання та подолання цькування у шкільних колективах на національному рівні.
  • Презентувати кращі європейські та вітчизняні практики запобігання і подолання цькування у шкільних колективах, обговорити можливості та шляхи адаптації європейського досвіду в Україні.
  • Сприяти формуванню мережі експертів з даної проблеми.

Програма конференції

9.30 – 10.00 Реєстрація учасників
10.00 – 10.30 Відкриття конференції
10.30 – 12.00 Сесія 1. Політики і підходи до запобігання та подолання цькування у шкільних колективах: національний рівень

(Україна, Швеція, Литва)

12.00-12.15 Інтерактивне опитування
12.15-13.00 Перерва
13.00-14.00 Сесія 2. Презентація кращих зарубіжних практик запобігання та подолання цькування у шкільних колективах

(Литва, Швеція, Фінляндія)

14.00 – 14.45 Сесія 3. Презентація кращих вітчизняних практик
14.45-15.15 Сесія 4. Відповіді на запитання. Закриття конференції

Реєстрація для участі у конференції є обов’язковою!

Реєстраційна форма: https://goo.gl/forms/EqHHQyr0pFuKizgt1.

Організатори конференції здійснюють аналіз надісланих реєстраційних заявок і надсилають лист-підтвердження відібраним учасникам.

Контактний  телефон: 044-481-32-39.