Круглий стіл «Завдання психологічної служби міста Києва щодо захисту прав дитини»

20180322_11361222 березня 2018 року в рамках місячника заходів до Всеукраїнського Дня психолога «Психологічна служба міста Києва – дітям, батькам, педагогічним працівникам» відбувся круглий стіл «Завдання психологічної служби міста Києва щодо захисту прав дитини».

Захід зініціював науково-методичний центр практичної психології і соціальної роботи Інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка. Завідувач Центру – О.В. Хмелєва – Токарєва виступила модератором зібрання. Доповідь – презентацію «Законодавство України про права дітей» представила соціальний педагог НМЦ практичної психології і соціальної роботи Письмак Л.Л.

У роботі круглого столу, крім співробітників НМЦ практичної психології і соціальної роботи ІППО Університету Грінченка, взяли участь методисти РНМЦ, що відповідають за організацію діяльності психологічної служби, педагогічні працівники, 20180322_121252практичні психологи і соціальні педагоги системи освіти міста Києва та представники громадських організацій. До участі в круглому столі також долучилися: Ткаченко Наталія Андріївна – головний спеціаліст відділу позашкільної освіти Департаменту освіти і науки, молоді та спорту  виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та т.в.о. заступника начальника відділу зв’язків з громадськістю Управління патрульної поліції м. Києва Департаменту патрульної поліції України – Дмитро Парвов.

В ході роботи учасники круглого столу розглянули актуальні, в контексті заявленої теми, питання і обмінялися думками щодо проблем у роботі із захисту прав дітей. Результатом зустрічі став розроблений присутніми фахівцями проект рекомендацій щодо захисту прав дитини в сучасному освітньому просторі.

Дякуємо всім учасникам круглого столу за активність та плідні дискусії, бажаємо подальших професійних звершень!

Л.Л.Письмак. Законодавство України про права дітей: презентація