Cемінар для практичних психологів закладів дошкільної освіти м. Києва «Моніторинг визначення рівня сформованості творчої уяви дитини»

06 лю19того 2018 року науково-методичним центром практичної психології і соціальної роботи Інституту післядипломної педагогічної освіти Університету Грінченка спільно з методичним центром практичної психології і соціальної роботи управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації організовано та проведено 10навчальний семінар для практичних психологів закладів дошкільної освіти м.Києва «Моніторинг визначення рівня сформованості творчої уяви дитини».

Науковий керівник проекту – кандидат психологічних наук І.І. Карабаєва представила досвід роботи творчої групи практичних психологів Оболонського  району м. Києва з використання діагностичного ігрового завдання «Домалюй фігуру» та діагностичного ігрового завдання «Придумай казку».

Хмелєва-Токарєва О.В., завідувач НМЦ практичної психології і соціальної роботи, зупинилась на важливих аспектах діяльності практичного психолога закладу дошкільної освіти в період освітньої реформи.

Семінар відбувся на базі ДНЗ №208.