Семінар за програмою «Розвиток творчої уяви у дітей старшого дошкільного віку»

karabaeva_ta_khmeleva-tokareva6 грудня 2017 року науково-методичним центром практичної психології і соціальної роботи Інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка на базі ДНЗ № 208 проведено перший семінар за програмою «Розвиток творчої уяви в дітей старшого дошкільного віку» для практичних психологів дошкільних навчальних закладів міста Києва. На семінарі було розглянуто як традиційні, так й інноваційні методи і прийоми навчання грамоти та розвитку уяви, мислення, пам’яті. Автор програми – кандидат психологічних наук Карабаєва І.І. запропонувала ігрові та практичні творчі завдання, спрямовані на розвиток творчої уяви дітей старшого дошкільного віку: домальовування зображення, вигадування історій про букви та інші.
У роботі семінару брали участь:
Хмелєва-Токарєва О.В., завідувач НМЦ практичної психології і соціальної роботи Інституту післядипломної педагогічної освіти Університету Грінченка;
Виговська М.О., в.о. директора методичного центру практичної психології і соціальної роботи управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації;
Сокол О.М., практичний психолог НМЦ практичної психології і соціальної роботи Інституту післядипломної педагогічної освіти Університету Грінченка;
практичні психологи дошкільних навчальних закладів м. Києва.