Школа молодого соціального педагога

image-0-02-05-f71ce86b26a09eb35ab857f75028d6de00dc4d87fcf97c7532878f428a7a94ff-V                                                                               16 лютого 2017 року соціальний педагог НМЦ практичної психології і соціальної роботи ІППО КУ імені Бориса Грінченка Письмак Л.Л., провела чергове заняття «Школи молодого соціального педагога». На занятті відбулось знайомство з ЛЕГО технологіями, яке проводила тренерка проекту «Сприяння освіті» Бондар Світлана.

Ведуча розповіла як через використання методу «Шість цеглинок» можна проводити діагностику та розвивальні заняття з дітьми молодшого шкільного віку. Крім того, використання цього методу дає можливість адаптувати завдання відповідно до вмінь та інтересів дітей. Також цю технологію можна використовувати у роботі з дітьми з особливими потребами.

У другій частині учасники ознайомились з «Порядком розгляду звернень та повідомлень з приводу жорстокого поводження з дітьми», визначили алгоритм взаємодії працівників закладу освіти згідно «Інструкції для працівників освіти щодо механізмів виявлення та здійснення заходів щодо підтримки дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах». Обговорили напрями роботи з метою профілактики насильства в навчальних закладах освіти.

Інструкція для працівників закладів освіти.

Наказ МОНУ № 564/836/945/577 від 19.08.2014 “Про затвердження Порядку розгляду звернень та повідомлень з приводу жорстокого поводження з дітьми або загрози його вчинення”.