Школа молодого психолога ДНЗ

IMG_20170216_164647

16 лютого 2017 року відбулась чергова зустріч Школи молодого психолога ДНЗ. Робота проводилась в тренінговій формі і була присвячена темі організації роботи з профілактики насилля в навчальному закладі. Ведуча: Олексенко С.В., практичний психолог НМЦ практичної психології і соціальної роботи ІППО КУ імені Бориса Грінченка.

Учасники тренінгу ознайомились з основною нормативною документацією з даного питання, з порядком розгляду звернень та повідомлень з приводу жорстокого поводження з дітьми, з напрямками роботи психолога з метою профілактики насильства. IMG_20170216_151022

У груповій роботі було визначено причини, індикатори прояву та наслідки агресивної поведінки та насильницьких дій. Учасники визначили алгоритм взаємодії між різними спеціалістами та можливості співпраці дорослих у попередженні жорстокого поводження з дітьми.