image-0-02-05-ef81ad0097be309830dc24c6fb0ca0d0d370d56e5b9bb24851279337cb1cf749-V              8-9 лютого 2017 року відбувся дводенний Всеукраїнський навчально-методичний семінар-тренінг «Стандартні операційні процедури взаємодії суб’єктів з надання соціальної допомоги дітям, які опинилися в складних життєвих обставинах» і Національної дитячої «гарячої» лінії за підтримки Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні.

Учасником цього заходу від Інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка була Лариса Письмак, соціальний педагог НМЦ практичної психології і соціальної роботи.                У перший день відбулося обговорення перспективи співпраці педагогічних працівників щодо взаємодії суб’єктів для надання соціальної допомоги дітям та розпочато тренінг «Запобігання насильству та жорстокому поводженню з дітьми», який проводила тренерка Громадської організації «Ла-Страда» Вероніка Андрєєнкова. На другий день було продовжено тренінг,  де було обговорено роль педагога в миробудуванні. По закінченню тренінгу всі учасники отримали сертифікати.