Науково-практична конференція для працівників психологічної служби міста

img_20160908_1022438 вересня 2016 року в Інституті післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка відбулася науково-практична конференція для працівників психологічної служби “Діяльність психологічної служби системи освіти в суспільстві, що зазнає змін”.

У заході, організованому Науково-методичним центром практичної психології та соціальної роботи, взяли участь понад 300 працівників психологічної служби системи освіти     м. Києва і області.

Учасники отримали можливість зануритись у творчу атмосферу, ознайомитись з актуальними напрямками психологічної практики, засвоїти нові методики роботи з дітьми та дорослими.

Робота конференції проходила в три етапи: пленарне засідання, лінійка майстер-класів на базі ІППО та майстер-класи, тренінги на базі навчальних закладів міста.

img_20160908_100909На пленарному засіданні з вітальним словом виступив Сергеєв О.М., головний спеціаліст відділу позашкільної освіти Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради, який привітав присутніх з початком навчального року та підкреслив важливість роботи психолога у сучасному освітньому просторі.

img_20160908_101113

До слів привітання приєдналась і заступник директора з науково-методичної роботи Інституту післядипломної педагогічної освіти, кандидат педагогічних наук  – Івашньова С.В.


img_20160908_101851З основними напрямками роботи психологічної служби м. Києва у 2016-2017 н. р. виступила завідувач Науково-методичного центру практичної психології і соціальної роботи ІППО– Кепканова О.І. >>>

img_20160908_101620

Шаповал Т.А., головний редактор видавництва «Шкільний світ», надала інформацію про нові видання, вручила відзнаки авторам найактуальніших методичних статей.

img_20160908_101904

Виступ Софій Н.З., завідувача НМЦ інклюзивної освіти ІППО, був присвячений інтегрованому супроводу дітей з особливими освітніми потребами в умовах інклюзивного навчання.>>>

img_20160908_104329

О.В. Хмелєва-Токарєва, керівник психологічної служби Оболонського району, ознайомила присутніх з системою удосконалення професійних компетенцій працівників психологічної служби системи освіти Оболонського району.>>>

img_20160908_105541Питання короткотривалого психологічного консультування в роботі практичного психолога висвітив Тохтамиш О.М., доцент кафедри практичної психології Інституту людини КУ імені Бориса Грінченка, кандидат психологічних наук.

Майже всі учасники конференції скористалися можливістю відвідати семінари, тренінги, майстер-класи, які проводилися кращими фахівцями психологічної служби міста Києва.

7 comments

 1. Тетяна Лигомина коментує:

  «Цікаво, динамічно, позитивно. За короткий час дали достатньо матеріалу для роздумів»
  Радукан Я.М.

 2. Тетяна Лигомина коментує:

  «Ефективні, цікаві вправи, які дають поштовх до розуміння і прийняття один одного такими, які ми є, вміння конструктивно вирішувати конфлікти…»
  Мартинюк О.ю.

 3. Тетяна Лигомина коментує:

  «Йшли на тренінг, бажаючи отримати нову цікаву інформацію, думки й практики. Мета була досягнута, сподівання справдилися.»
  Хоменко Н.П., тряпіцина Н.А., Балахтарь Н.Ю., Слободянюк П.М.

 4. Тетяна Лигомина коментує:

  «Змістовно, структуровано, професійно!!!»
  Гайова О.М., Світлична Т.П.

 5. Тетяна Лигомина коментує:

  «Все зрозуміло, дуже цікаво. У захваті від майстер-класу, обов’язково буду використовувати практично.»
  Діхтярук Т.І.

 6. Тетяна Лигомина коментує:

  «Хороший настрій, нові знання і бажання відвідувати подібні тренінги знову і знову!»
  Лунченко А.А.

 7. Тетяна Лигомина коментує:

  «Весело, змістовно, об’ємно, з елементами гри, що дуже важливо для психолога. Було місце і для того, щоб поспілкуватися, і повчитися, і дізнатися чогось нового»
  від всієї групи…

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *