Семінар підвищення психологічної культури учасників навчально-виховного процесу

Cемынар 18 лютого 2016 року в Інституті післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка відбувся семінар для працівників психологічної служби системи освіти. Тема семінару – «Організація роботи з підвищення психологічної культури учасників навчально-виховного процесу».

Доповідач – завідувач НМЦ практичної психології і соціальної роботи ІППО КУ імені Бориса Грінченка Кепканова О.І. – окреслила питання психологічної культури як умови професійної успішності педагога.

Старший викладач кафедри методики і психології дошкільної і початкової освіти ІППО КУ імені Бориса Грінченка, кандидат психологічних наук Сабол Д.М. у своєму виступі звернула увагу на імідж сучасного психолога.

Гулєвич Т.М., завідувач навчально-методичного центру психологічної служби РНМЦ Деснянського району поділилася досвідом щодо організації системної діяльності психологічної служби як передумови підвищення рівня психологічної культури громадськості.